Świąteczne podsumowanie

Efekt tych wzmożonych działań prowadzonych pod hasłem „Boże Narodzenie 2016” to tylko trzy kolizje i jeden pijany kierowca. Niestety, w okresie świątecznym zdarzył się również tragiczny w skutkach wypadek.

– Od 23 do 26 grudnia trwały działania „Boże Narodzenie 2016”. W ciągu kilku dni na terenie naszego powiatu doszło do jednego wypadku drogowego, w którym zginęła 1 osoba. W tym samym okresie nasi policjanci odnotowali 3 niegroźne kolizje. Ujawniono również 1 nietrzeźwego kierującego.

W Wigilię, około godz. 11 w Szydłowcu na ul. Kościuszki (trasa E7) doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych informacji pracujących na miejscu policjantów, kierujący samochodem dostawczym marki volkswagen (42-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego) jadąc w kierunku Kielc, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku motorowerem, którym kierowała 37-letnia mieszkanka powiatu szydłowieckiego. Kobieta zmarła na miejscu wypadku. Kierujący vw był trzeźwy. Z obrażeniami ciała odwieziony został do szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Szydłowca pod nadzorem Prokuratury Rejonowej – Ośrodek Zamiejscowy w Szydłowcu – poinformowała sierż. Marlena Skórkiewicz, z Komendy Powiatowej Policji.

 

 

 

Policyjny bilans

W ciągu zaledwie czterech świątecznych dni na mazowieckich drogach doszło do 22 wypadków.

W wypadkach tych zginęło 5 osób. Spośród tych ofiar aż trzy to piesi. Byli to piesi, którzy poruszali się w miejscach nieoświetlonych nie używając elementów odblaskowych… We wszystkich „świątecznych” wypadkach ranne zostały aż 23 osoby.

Podczas świąt nie obyło się też bez nietrzeźwych kierowców. Mazowieccy policjanci zatrzymali aż 73 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę „na podwójnym gazie”, ryzykując nie tylko swoje życie, ale przede wszystkim życie swoich bliskich i innych użytkowników dróg.

 

Poprzedni artykułFajerwerkowe prawne ryzyko
Następny artykułCeramiczne warsztaty

5 KOMENTARZE

 1. Intimate relationships and dating exchange for sex. Escort services. Accompanying you in Kiev radiant girls fit in requital for sex. Claim b pick up our conductor phone and pick yourself a prostitute.

 2. Лучшие двери, на лучших условиях берут здесь.
  http://zasov-glazokzavesa.icu

  межкомнатные двери прима
  межкомнатные двери стеклянные
  балконная дверь самара
  двери венге
  изготовление межкомнатных дверей на заказ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Dokładnie czytaj wiadomości! Poznaj metody oszustów

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

W ferworze przedświątecznych przygotowań dokonujemy całej masy zakupów internetowych. Warto jednak zachować uwagę, szczególnie podczas dokonywania opłat. Oszuści coraz częściej podszywają się pod instytucje,...
Po po wesołym, artystycznym występie w orońskim przedszkolu odbyło się oficjalne pasowanie na przedszkolaków, najmłodszych podopiecznych tej gminnej placówki. Była to pierwsza, wyjątkowa uroczystość...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze

%d bloggers like this: