W tanecznym rytmie na lodowisku

Już od paru lat dla naszych uczniów prowadzone są dodatkowe, bezpłatne zajęcia taneczne. Ich uczestnicy rozbudzają swoje zainteresowanie muzyką, tańcem i sztuką. A twórczą inwencję prezentują w układach choreograficznych na różnych uroczystościach szkolnych i lokalnych, ale jest również czas na aktywny wypoczynek i współdziałanie w grupie koleżeńskiej – poinformowali przedstawiciele Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu.

Dla dziewcząt z grupy tanecznej „Dance Projekt” zorganizowano wyjazd na lodowisko do Skarżyska Kamiennej, na którym uczennice mogły w tanecznym pląsie i szeregu różnych zabaw spędzić czas wolny z koleżankami, a po wypoczynku w radosnych nastrojach mogły wspólnie napić się czekolady.

Organizatorką i opiekunką grup tanecznych działających w Zespole Szkół im. Jana Pawła II  jest Mariola Biegaj – nauczycielka wychowania fizycznego.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze