Ranny do szpitala… Skutki drogowego zderzenia w Rogowie

Niemalże w samo południe, na wiejskiej drodze w Rogowie (gm. Mirów) zderzyły się dwa osobowe samochody.

W piątek (20 marca), około godz. 11.40 doszło do niebezpiecznego w skutkach drogowego zdarzenia.

– Ze wstepnych informacji naszych policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo 21-letni mieszkaniec gminy Jastrząb, nie zachował należytej ostrożności i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym skoda – poinformowała sierż. szt. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Skodą kierowała 64-letnia mieszkanka Szydłowca. Obrażeń doznał jadący z nią 65-letni pasażer. Pogotowie ratunkowe przewiozło go do szpitala.

– Przyczyny i okoliczności tego piątkowego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez szydłowieckich policjantów – dodała rzeczniczka szydłowieckiej komendy.

Oprócz policjantów, na miejscu zjawili się również strażacy, którzy poza odłączeniem akumulatorów w obu pojazdach, zajęli się także usunięciem pokolizyjnych pozostałości. 

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze