Rozpocznij swoją przygodę z książką i czytaniem

Jastrzębska gminna książnica uczestniczy w kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, organizowanej w przez Instytut Książki.

– Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to dla dzieci i ich rodziców zaproszenie do świata literatury z pięknie wydaną i mądrą książką, to także okazja do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej ofertą, po to, by wracać tam jak najczęściej. W starannie dobranym zestawie utworów wybitnych polskich poetów i pisarzy dziecięcych znajdują się zarówno pozycje klasyczne, jak i współczesne – zachęcają przedstawiciele Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu.

Więcej informacji na temat kampanii na stronie

Korzyści z częstego odwiedzania biblioteki

W wyprawce dzieci otrzymają także – Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu 10 zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna \”Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki\” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

www.wielki-czlowiek.pl

 

 

(Max.)

Poprzedni artykułNowa droga w Jankowicach
Następny artykułBudowa kanalizacji sanitarnej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Drodzy mieszkańcy, Jak wszyscy wiemy sytuacja jest wyjątkowa, samorząd Gminy Szydłowiec dokłada wszelkich starań, aby zachować ciągłość swojej działalności na rzecz mieszkańców. Pracujemy z pełnym...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze