Samochód przygniótł mężczyznę

Wczoraj, podczas prac remontowych samochód przygniótł naprawiającego ten pojazd mężczyznę.

Do tego wypadkowego zdarzenia doszło w Szydłowcu we wtorek, około godz. 12.30.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że podczas prac remontowych, pojazd zsunął się z lewarka i przycisnął mężczyznę. Na miejsce tego zdarzenia wezwana została m.in. straż pożarna.
– Za pomocą specjalistycznego sprzętu strażacy podnieśli pojazd, Ustabilizowali go” i wyciągnęli spod niego poszkodowanego mężczyznę, którego przekazali medycznej ekipie z karetki pogotowia ratunkowego – poinformowano nas w strażackiej komendzie.

– Nie mieliśmy takiego zgłoszenia. I ze strony policji nie było żadnej interwencji – powiedziała nam st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyciśniętemu przez pojazd pomógł mężczyzna, który o zdarzeniu poinformował służby ratownicze, i wcześniej przed ich przyjazdem, lewarkiem zdołał podnieść samochód, który osunął się na naprawiającego…

(Max.)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Wsparcie osób niepełnosprawnych, rozumiane jako wspomaganie ich możliwości indywidualnych jest zadaniem wymagającym trafnego rozpoznania potencjału dziecka. Polega ono również na organizowaniu warunków sprzyjających rozwojowi. Uczniowie...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze