Sarna zabita, kobieta w zaawansowanej ciąży odwieziona do szpitala

Do podwójnie pechowego zdarzenia doszło wczoraj (10 lipca) po południu w Orońsku, w rejonie ul. Witosa.

Tuż po godz.18, pod jadącego od strony Guzowa w kierunku Orońska opla astrę wbiegła nagle sarna…  Po tym drogowym zderzeniu, poza uszkodzeniem pojazdu i poturbowaniem zwierzęcia, kierująca samochodem skarżyła się na bóle w okolicach kręgosłupa….

– W akcji uczestniczyły zastępy z szydłowieckiej PSP i OSP Orońsko. Poszkodowanej kobiecie strażacy z naszej JRG założyli tzw. kołnierz ortopedyczny, ponieważ uskarżała się na bóle kręgosłupa. Ponadto, do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego udzielano jej psychologicznego wsparcia – poinformowano nas w strażackiej komendzie.

– Oplem kierowała 22-letnia mieszkanka Radomia. W wyniku zderzenia z sarną prowadzonego przez nią samochodu, kobieta nie doznała obrażeń. Ale ponieważ była ona w zaawansowanej ciąży, przewieziono ją do szpitala – poinformowała nas st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Przez pewien czas, przejazd drogą, na której doszło do zderzenia z leśnym zwierzęciem, był całkowicie zablokowany. Sarnę, która nagle wpadła pod osobowy samochód, znaleziono w pobliżu miejsce zdarzenia. Zwierze było już martwe…
Fot. (OSP Orońsko)

(Max.)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze