Siedem medali Viktorii na mistrzostwach Polski w Sanoku

Wszyscy reprezentanci szydłowieckiej Viktorii wrócili z mistrzostw – z medalami. Klubową kolekcję wzbogaciło siedem kolejnych cennych krążków.

W Sanoku odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kick-boxingu w formule K1 Rules. W rywalizacji uczestniczyło 260  zawodników z 69 klubów z całej Polski. Wśród nich była również 7-osobowa reprezentacja Viktorii-Szydłowiec.

Sportowa ekipa z naszego powiatu wywalczyła siedem medali – jeden złoty, cztery srebrne i dwa brązowe.

– Cieszę się, że moi podopieczni z turnieju na turniej walczą coraz lepiej i są w coraz to lepszej formie. Kolejnym turniejem, w którym weźmiemy udział będzie czerwcowy Puchar Polski  w formule K 1 oraz Kick-light, który odbędzie się w Bałtowie. Planujemy wystawić 15- osobową reprezentację. Oprócz juniorów i seniorów zadebiutują nasi kadeci co prawda w lżejszej formule walki jaką jest Kick-light – poinformował trener Paweł Surdy.

 

 

Trofea naszych kick-boxerów

 Seniorzy

Marlena Tomczyk (48kg) – brązowy medal

 Juniorzy starsi

Bartosz Gocel (81kg) – brązowy medal

Kacper Zaborski (71kg) – srebrny medal

 Juniorzy młodsi

Szymon Cender (48kg) – srebrny medal

Norbert Kiełek (71kg) – srebrny medal

Hubert Tarka (81kg) – złoty medal

Mateusz Dzik (+81kg) – srebrny medal

 

Fot. (Archiwum Viktorii-Szydłowiec)

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze