Siłownia plenerowa w Woli Lipienieckiej

„Zakup i montaż urządzeń do siłowni plenerowej na placu PSP Woli Lipienieckiej” to nazwa zadania, które w ramach funduszu sołeckiego zrealizowała gmina Jastrząb.

Gmina Jastrząb zakupiła i zamontowała urządzenia do siłowni plenerowej w kwocie 22 558,32 złotych. Urządzenia zostały usytuowane na placu PSP w Woli Lipienieckiej w sołectwie Wola Lipieniecka Duża, będą służyć mieszkańcom w celu zagospodarowania czasu wolnego, przyczynią się do poprawy aktywności fizycznej wśród lokalnej społeczności.

Inwestycja została zrealizowana w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Wola Lipieniecka Duża w kwocie 12 558,32 złote oraz dofinansowania ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „MIAS MAZOWSZE 2019” w kwocie 10 000, 00 złotych.

 

Poprzedni artykułMieli co robić
Następny artykułNie zabijaj – jedź bezpiecznie

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze