Stolica dziecięcej piłki nożnej

1 i 2 czerwca, młodzi futboliści rywalizować będą podczas szóstej edycji międzynarodowego turnieju, który przez dwa weekendowe dni rozgrywany będzie na stadionie „Szydłowianki”.

W VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rywalizować będą 24 drużyny z całej Polski, a także z Irlandii, Ukrainy i Słowenii. Najmłodsi futboliści z dwóch roczników (2009) i (2010), konkurować będą w grupach. Mecze rozgrywane będą na głównej płycie stadionowego boiska, które podzielone zostanie na cztery części. Dla najlepszych drużyn i najlepszych zawodników przygotowano puchary i medale. Na nagrodę, może również liczyć najlepiej kibicująca ekipa.
Turniejowi, na który zapraszają burmistrz Artur Ludew i KS Akademia Piłkarska Szydłowiec, towarzyszyć będą atrakcje przygotowane, nie tylko dla najmłodszych z okazji tegorocznego Dnia Dziecka.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Pracownicy komunalnego wydziału zadbali o zimowe legowiska dla jeży. Te schronienia przed mrozem przygotowano na terenie parków w Szydłowcu.   Te specjalne miejsca zimowania dla...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze