Stolica dziecięcej piłki nożnej

1 i 2 czerwca, młodzi futboliści rywalizować będą podczas szóstej edycji międzynarodowego turnieju, który przez dwa weekendowe dni rozgrywany będzie na stadionie „Szydłowianki”.

W VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rywalizować będą 24 drużyny z całej Polski, a także z Irlandii, Ukrainy i Słowenii. Najmłodsi futboliści z dwóch roczników (2009) i (2010), konkurować będą w grupach. Mecze rozgrywane będą na głównej płycie stadionowego boiska, które podzielone zostanie na cztery części. Dla najlepszych drużyn i najlepszych zawodników przygotowano puchary i medale. Na nagrodę, może również liczyć najlepiej kibicująca ekipa.
Turniejowi, na który zapraszają burmistrz Artur Ludew i KS Akademia Piłkarska Szydłowiec, towarzyszyć będą atrakcje przygotowane, nie tylko dla najmłodszych z okazji tegorocznego Dnia Dziecka.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze