Szkolna „Fmiliada”

Najmłodsi uczniowie zaprosili do szkoły babcie i dziadków. Z okazji ich święta w gąsawskiej podstawówce zaprezentowano okolicznościowe przedstawienie.

– Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego zaprezentowanego przez przedszkolaków, klasę II i III pod kierunkiem: Barbary StępieńJolanty Kobierskiej Agnieszki Kuźdub. Wzorowany był on, na znanym teleturnieju „Familiada”. Dzieci wcielając się w rolę babć i dziadków wzięli udział w zabawie, która wzbudziła wiele radości i uśmiechu na twarzy zgromadzonych gości – poinformowali organizatorzy uroczystości.

Część artystyczna zakończyła się życzeniami i zaproszeniem gości do sal na słodki poczęstunek.Tam wnuczki i wnuczęta obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi upominkami.

– Nasza szkoła pamiętała też o podopiecznych Domu Pogodnej Starości w DPS w Wierzbicy. W czasie wizyty w poprzedni poniedziałek wręczono im ozdobne karty z życzeniami wykonane przez dzieci i ciasto upieczone przez rodziców uczniów klas 0, II i II – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Gąsawach Rządowych.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze