Szkolna „Fmiliada”

flash Oświata

Najmłodsi uczniowie zaprosili do szkoły babcie i dziadków. Z okazji ich święta w gąsawskiej podstawówce zaprezentowano okolicznościowe przedstawienie.

– Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego zaprezentowanego przez przedszkolaków, klasę II i III pod kierunkiem: Barbary StępieńJolanty Kobierskiej Agnieszki Kuźdub. Wzorowany był on, na znanym teleturnieju „Familiada”. Dzieci wcielając się w rolę babć i dziadków wzięli udział w zabawie, która wzbudziła wiele radości i uśmiechu na twarzy zgromadzonych gości – poinformowali organizatorzy uroczystości.

Część artystyczna zakończyła się życzeniami i zaproszeniem gości do sal na słodki poczęstunek.Tam wnuczki i wnuczęta obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi upominkami.

– Nasza szkoła pamiętała też o podopiecznych Domu Pogodnej Starości w DPS w Wierzbicy. W czasie wizyty w poprzedni poniedziałek wręczono im ozdobne karty z życzeniami wykonane przez dzieci i ciasto upieczone przez rodziców uczniów klas 0, II i II – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Gąsawach Rządowych.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.