Szkoły z unijnym dofinansowaniem – ponad 860 tys. zł.!!!

Gmina Mirów otrzymała dofinansowanie na doposażenie szkół w sprzęt multimedialny, komputery, tablety oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Całkowita wartość projektu wynosi ponad 918 tys. zł., a środki pozyskane z funduszy UE to ponad 860 tys. zł. Sprzęt trafi do szkół podstawowych w Mirowie Starym, Bieszkowie Dolnym i Zbijowie Małym.

– Doskonalenie gminnego systemu oświaty jest jednym z naszych priorytetów. Trzeba robić wszystko co możliwe, aby dzieci z naszej gminy miały podobne szanse edukacyjne jak te, które uczęszczają do szkół miejskich. Dzięki środkom unijnym staje się to możliwe – podkreśla Artur Siwiorek,wójt gminy Mirów.

(Max.)

Poprzedni artykułSzukamy zaginionego
Następny artykułZaproszenie na rowerowy rajd

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze