Szukamy zaginionego

Wczoraj (22 lipca) starszy mężczyzna wyszedł z domu i … zaginął. Pod kierownictwem szydłowieckiej policji rozpoczęły się poszukiwania zaginionego.

Zaginiony to 73-letni Józef Prygiel z Gąsaw Rządowych (gm. Jastrząb), ma 1,70 wzrostu. Jak był ubrany w dniu zaginiecie, dokładnie nie wiadomo…  Z relacji córki zaginionego wynika, że ubrany był w dżinsy koloru ciemnoniebieskiego i białą, bawełnianą koszulkę. Na głowie miał czarną czapkę, dżokejkę.

– Mężczyzna mieszka samotnie. W związku ze swoją chorobą ma zaniki pamięci. Wczoraj około godz. 13 wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku… – poinformował nas Dariusz Kalita, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

– Ruszamy w teren, będziemy prowadzić akcję poszukiwawczą w rejonie miejsca zamieszkania. Wspierać nas będą strażacy z PSP i OSP oraz mieszkańcy – wyjaśnił naczelnik.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że ze względu na zaniki pamięci, w okresie ostatnich 3 lat, jest to już trzecie jego zaginięcie.

Wczoraj po godz. 16, mieszkańcy widzieli go w Gasawach, jak szedł w kierunku stacji PKP Szydłowiec… Pojawiły się również informacje, że około godz. 18 zaginiony wczoraj miał być widziany w Radomiu, w rejonie galerii M1.Ten obiekt jest monitorowany, więc wystarczy przejrzenie nagrań z kamer, aby to ewentualnie potwierdzić…

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policją pod numerem tel. 6177200.

 Fot. FB-Zaginięcia – Niewyjaśnione sprawy w Polsce

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Widzieliście już nowy kanał kulinarny "Zasmakuj tradycji" polecany przez powiat szydłowiecki? Opublikowanych zostało już 5 odcinków. Warto poznać regionalne specjały. Późne lato potwierdza uznanie dla...
"Był sobie pies", to ostatni film, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych, kończących się już wakacji na zamkowym dziedzińcu. Projekcja odbędzie się w piątek 23 sierpnia,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze