Tak się kończy niespełniona miłość Stalkera

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 28-letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany w tym tygodniu przez policję. Jest on podejrzany o to, że uporczywie nękał 27-latkę.

W ubiegły wtorek około godziny 20.00 dyżurny jednej z powiatowych komend policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży telefonu. Jednak jak się później okazało 27-letnia kobieta padła ofiarą stalkera. Z relacji kobiety wynikało, że po zakończeniu pracy poszła na parking do swojego samochodu. Tam czekał na nią mężczyzna, który od jakiegoś czasu dzwonił do niej o różnych porach dnia i nocy. Wysyłał on również liczne wiadomości za pośrednictwem popularnego komunikatora, śledził i nachodził ją w pracy i miejscu zamieszkania, a wszystko po to, aby jego wybranka odwzajemniła jego uczucia. Adorator zaoferował 27-latce kolację i wspólny wieczór. Kiedy kobieta odmówiła, rozmowa przerodziła się w ostrą wymianę zdań oraz szarpaninę. Ostatecznie sprawca zabrał kobiecie telefon komórkowy, który miał być gwarancją powrotu kobiety do mieszkania napastnika.

W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali 28-latka wobec, którego prokurator zastosował dozór policji oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze