Treningi, lodowisko i basen

Aż 73 osoby uczestniczyły w tegorocznej Akademii Zimowej Karate. Te feryjne zajęcia przygotowano już po raz trzynasty.
Poza treningami, uczestnicy feryjnych zajęć mogli skorzystać z wyjazdów na lodowisko i na basen. Od 2005 zimowe akademie organizuje Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec.

– Przez pięć dni spotykaliśmy się z naszymi podopiecznymi podczas codziennych treningów karate. Zajęcia odbywały się w trzech grupach treningowych, uwzględniających stopień zaawansowania. Niektórzy z ćwiczących mogli przystąpić do egzaminu na kolejne stopnie szkoleniowe Kyu. Ponadto trzykrotnie w godzinach dopołudniowych uczestniczyliśmy w dodatkowych zajęciach. Grupa narciarzy doskonaliła swoje umiejętności na stoku w Krajnie koło Kielc. Zajęcia prowadzone były również na lodowisku Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku Kamiennej, a także na pływalni Neptun w Radomiu – poinformował Robert Wyciszkiewicz IKO Matsushima Polska.

 

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze