Uroczyste otwarcie Oddziału Przedszkolnego

W Mirowie Starym odbyło się otwarcie Oddziału Przedszkolnego w Mirowie Starym. Na realizację tego przedsięwzięcia gmina pozyskała ponad 228 tys. złotych z unijnych funduszy.

Uroczystość otworzył dyrektor PSP w Mirowie Jan Ulewiński witając wszystkich zaproszonych gości, rodziców i dzieci. Wójt Artur Siwiorek, skierował dużo ciepłych słów do przedszkolaków i ich rodziców, przedstawił również historię powstawania tego miejsca.

– W uroczystym przecięciu wstęgi obok dyrektora Jana Ulewińskiego i wójta Artura Siwiorka uczestniczyli: przewodniczący Rady Gminy – Wiesław Morawiak, Albert Zakonnik – wykonawca wszystkich robót budowlanych, przedstawicielka Rady Rodziców Magdalena Młudzińska oraz ksiądz Grzegorz Stępień, proboszcz parafii w Mirowie, który chwilę później poświęcił nowy Oddział Przedszkolny – poinformowali organizatorzy.

Przedszkolaki: Dominika Dygas, Weronika Strześniewska i Kamila Guza zaprezentowały krótki występ artystyczny. Uroczystość zakończyła się podziękowaniami i słodkim poczęstunkiem, ufundowanym przez Alberta Zakonnika.

 

 

 

(Max.)

Poprzedni artykułPłonący motocykl
Następny artykułDealer narkotykowy w rękach policji

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze