Uzdolnieni zaproszeni…Scena Zamek dla Każdego

Uzdolnieni mieszkańcy naszego powiatu „mają możliwość scenicznej prezentacji swoich talentów”. To zasadniczy cel kolejnej edycji „Sceny Zamek dla Każdego”.

Te sceniczne prezentacje organizuje Szydłowieckie Centrum Kultury–Zamek.VII ich edycja odbędzie się w sobotę 16 listopada, początek o godz. 17.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Zamkowa scena kameralna służyć będzie każdemu: instrumentalistom, solistom oraz zespołom. Może się do nas zgłosić każdy – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Organizatorzy ze swojej strony postarają się zapewnić miłą atmosferę, wesprzeć dobrym słowem, doradzić i zapewnić pomoc techniczną – zachęca Dominika Orman z Szydłowieckiego Centrum Kultury – Zamek.

Organizatorzy zapraszają

Uwzględniając ogromną popularność, jaką „Scena Zamek dla każdego” cieszy się wśród wykonawców  przedstawiciele SCK informują, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń (powyżej 20), prezentacje muzyczne odbędą się w dwóch terminach: 16 listopada (sobota) i 23 listopada (sobota). O dacie prezentacji poszczególnych uczestników zadecyduje losowanie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do środy, 6 listopada br.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie: sckzamek.pl w zakładce „Działania cykliczne – Scena Zamek dla Każdego”.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze