W niedzielę siatkarski finał

W minioną sobotę zakończyły się, organizowane przez nasze Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko pod patronatem wójta gminy Orońsko rozgrywki fazy zasadniczej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn „Orońsko 2020”. Awans do półfinałów już tydzień temu wywalczyła drużyna OTS Orońsko, a o pozostałe miejsca walka toczyła się do ostatniego seta. Drugie miejsce zajęli Czarni Chlewiska pokonując 3:0 drużynę Siatkarskie Młode Wilki z Radomia. Na trzecim miejscu, dzięki lepszemu bilansowi spotkań bezpośrednich uplasował się GROM Przytyk. W ostatnim meczu kolejki spotkały się ze sobą drużyny zajmujące czwarte i piąte miejsce w tabeli. Z bezpośredniej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna MixNaLige Orońsko pokonując 2:1 Juniora Wolanów.

Mecze półfinałowe i finał rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę 16 lutego od godz. 15 w sali gimnastycznej PSP w Orońsku.

Godz.15 Czarni Chlewiska – GROM Przytyk.

Godz.16.15 OTS Orońsko – MixNaLige Orońsko.

Godz. 17.30 Mecz o III miejsce.

Godz. 19 Mecz o I miejsce.

Wszystkich kibiców siatkówki serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze