Wspólne Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy

Do ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc, włączyli się również uczniowie z podstawówki w Cukrówce.

W minioną środę po raz kolejny brali udział w akcji udzielania pierwszej pomocy – w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Koordynatorem tej szkolnej akcji była nauczycielka Małgorzata Gruszczyńska.

– Kilka dni wcześniej, uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawcami: Aldoną OlczykMałgorzatą Gruszczyńską i Katarzyną Świerczewską uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Akcje takie cieszą się dużym zainteresowaniem i jest nadzieja, że zdobyte wiadomości mogą być kiedyś wykorzystane w sytuacjach życiowych – poinformowali przedstawiciele Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi im. H. Sienkiewicza w Cukrówce.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Bus mercedes śmiertelnie przygniótł kierowcę... W Mokrej, w gminie Stąporków (pow. konecki) kursowy bus zderzył się z chryslerem. Bus przewrócił się na bok i śmiertelnie...
Dość nietypowe zjawisko można było zaobserwować dzisiaj (wtorek) około godz. 10.30 nad trasą S7 w Dobrucie. Nad tą ekspresową jezdnią, swobodnie fruwała sobie wielka blacha,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze