Wytropią nietrzeźwych kierowców?…

W poniedziałek na drogach naszego powiatu policjanci przeprowadzić będą kontrolną akcję pod nazwą „Trzeźwość w przewozie osób”.

– Zasadniczym celem tych cyklicznych działań jest ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób oraz zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z ich udziałem – zapowiedziała policyjna komenda.

Skuteczność dotychczas stosowanych środków represyjnych oraz przedsięwzięć prewencyjnych nie jest wystarczająca i w dalszym ciągu nie zniechęca wielu kierujących do prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu…Dlatego jutro  po raz kolejny na naszych drogach prowadzone będą trzeźwościowe kontrole – zapowiedzieli przedstawiciele komendy.

(Max.)

Poprzedni artykułAkcja PiS w świętokrzyskim
Następny artykułPłonący motocykl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Utrzymujący się wysoki poziom zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym w kraju, jak również na terenie garnizonu mazowieckiego spowodowany jest m.in nagminnym łamaniem obowiązujących przepisów...
W czwartek paliły się suche trawy w miejscowości Ostałówek. Popołudniowy pożar na nieużytkach rozprzestrzenił się na obszarze jednego ara. Płomienie ugasili strażacy z szydłowieckiej JRG.

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze