Z OSTATNIEJ CHWILI: tragiczny finał poszukiwań mężczyzny. Policja potwierdza czarny scenariusz

Poszukiwany od minionego wtorku (20 sierpnia), 24-latek, który miał wrócić do Polski z Włoch, nie żyje – poinformował w piątek portal „Zaginieni przed laty”. Koordynatorem akcji poszukiwawczej, w związku z zaginionym była Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Św.

– Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Św. Telefonicznie pod numerem: 786 804 215 lub bezpośrednio w siedzibie jednostki. Stróże prawa gwarantują pełną anonimowość – komunikat o takiej treści, pojawił się w połowie tygodnia na portalu „Zaginieni przed laty”. Rodzina, znajomi i przyjaciele aktywnie zaangażowali się w poszukiwania 24-latka. Działania poszukiwawcze rozpoczęli również mundurowi z naszego regionu.

– Prowadzone są przez ostrowiecką policję – informował w rozmowie z TYGODNIK-iem oraz portalem starachowicki.eu st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Ustalenia poczynione przez śledczych wskazywały na to, iż 24-latek po raz ostatni cały i zdrowy miał być widziany w miniony wtorek. 20 sierpnia, ok. godz. 19, wsiadł do autokaru przewoźnika w Salerno we Włoszech. Miał udać się do Polski. Miejscem, w jakim liczono, że pojawi się, były Starachowice. Z miasta nad Kamienną, miał udać się w kierunku Ostrowca Św. Życie napisało jednak smutny scenariusz. Do Starachowic, nie zdołał dotrzeć. Szybko okazało się dlaczego.

Autokar jakim podróżował, planowo miał przerwę ok. godz. 23, a potem przesiadkę w Niemczech, w miejscowości Weyarn. Podczas przerwy, mężczyzna wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku. Kierowca nie dopilnował, że nie ma wszystkich pasażerów, po czym odjechał. Od tamtej pory nie było wiadomo, co stało się z 24-latkiem, który po przyjeździe do naszego kraju, miał poddać się szczegółowym badaniom lekarskim. W międzyczasie policjanci ustalali co stało się z bagażem podróżującego.

W piątek (23 sierpnia), ok. godz. 13 do Polski dotarła tragiczna wiadomość. Mężczyzna został odnaleziony martwy. – To mieszkaniec powiatu ostrowieckiego. Z informacji jakie posiadamy wynika, iż uczestniczył on w zdarzeniu drogowym ze skutkiem śmiertelnym – powiedziała asp. Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze