Zagrali i WOŚP obdarowali

Siedem drużyn uczestniczyło w tradycyjnym, „orkiestrowym” turnieju piłkarskim.

W Turnieju Piłki Halowej o Puchar Burmistrza rywalizowało siedem drużyn. Rozegrano go w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w hali szydłowieckiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Wpłacone przez zawodników wpisowe, zasiliło konto WOŚP o 490 złotych.

Halowe, niedzielne mecze sędziowali Rafał Kiljanek i Paweł Wieczorek. W „orkiestrowym” turnieju zwyciężyła drużyna „Akukaracza”. Kolejne miejsca w czołówce zajęli: II – „Czelsi”, III – „Galacticos” Mirów a IV – drużyna „Wschodnia”. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Rogoziński z drużyny „Czelsi”, a bramkarz – Bartłomiej Bilski z „Galacticos”. Nagrody zwycięzcom wręczył Gminny Koordynator Sportu Rafał Kiljanek, organizator turnieju.