Zapraszają do fortecy. Targowisko Instrumentów w Warszawie

Do uczestnictwa w X Targowisku Instrumentów zapraszają organizatorzy tej cyklicznej, warszawskiej imprezy. W ubiegłym roku uczestniczyło ponad 120 twórców instrumentów z 10 krajów Europy i świata.

Targowisko Instrumentów wieńczące co roku Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata, to nie tylko wystawa instrumentów ale przede wszystkim wielobarwny karnawał…

 – Zapraszamy wystawców z Polski, Europy i całego świata prezentujących instrumenty: tradycyjne, lutnicze, historyczne, rekonstruowane, a także autorskie. Wzorem lat ubiegłych w fortecy zagoszczą też osoby naprawiające instrumenty, stroiciele kolekcjonerzy, muzykanci, badacze, muzykolodzy, muzealnicy – zachęca Piotr Piszczatowski, kurator Targowiska Instrumentów.

Tegoroczna impreza odbędzie się 25 kwietnia br. w godz. 11 – 18 w Fortecy Kręglickich przy ul. Zakroczymskiej 11 w Warszawie.

– Wystawę instrumentów akustycznych, łączymy z koncertami, warsztatami, teatrem, spontanicznym muzykowaniem i bogatym programem dla dzieci. Prezentujemy różnorodne formy, kierunki muzyczne, instrumenty tradycyjne i nowatorskie – zachęcają organizatorzy

Formularz zgłoszeniowy będzie otwarty od 31 stycznia do 29 lutego br. na stronie www.targowiskoinstrumentow.pl

 

Fot. (Archiwum, targowiskoinstrumentow, Facebok)

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze