Zdrowotne, kabaretowe przedstawienia

Kabaretowe przedstawienia o zdrowotnej tematyce przygotowali uczniowi z podstawówki w Wałsnowie.

– W naszej szkole realizowane są zajęcia teatralne pod nazwą „Zabawa w teatr”. Uczestniczą w nich dzieci z klas III, IV i V. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielki W. Bukalskiej przygotowali wesołe przedstawienia kabaretowe o tematyce zdrowotnej. Ta pedagogiczna innowacja, to nauka przez zabawę. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w zajęciach. Z zaangażowaniem przygotowali ciekawe kostiumy, rekwizyty, oprawę muzyczną. W przygotowaniu kostiumów dużą pomoc okazali rodzice – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Wałsnowie.

 Te premierowe przedstawienia przygotowali: „Czerwony Kapturek”(III), „Królewna Śnieżka” (IV) i „Kopciuszek na zawodach” (kl. V).

– Przedstawienia cieszyły się zainteresowaniem szkolnej publiczności. Dzieci aktywnie włączyli się do zabawy i nagradzały aktorów gromkimi brawami – podkreślają organizatorzy.

 

 

(Fot. Archiwum PSP)

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

 Gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie projektu pn."Wymiana urządzeń grzewczych w Gminie Jastrząb".   Celem projektu jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie gminy Jastrząb dzięki wymianie urządzeń...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze