Zespół disco polo „After Party” nad zalewem

Podobnie jak w roku ubiegłym, nad jastrzębskim zalewem odbędą się Świętojanki.

– W programie m.in: występy wokalne i taneczne dzieci ze szkół  z terenu gminy Jastrząb, następnie na scenie wystąpi po raz pierwszy zespół  Niedźwiadki z Kierza Niedźwiedziego. Jak co roku na naszej imprezie nie może zabraknąć zespołów ludowych „Wolanek` i `Gąsawianek”, które swoim występem uświetnią to wydarzenie i nie jedną osobę porwą do wspólnego śpiewania – zapowiadają organizatorzy tej letniej, plenerowej imprezy.

Na jej organizację gmina Jastrząb otrzymała dofinansowanie – 15 tys. złotych, z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Swietojanki nad zalewem w Jastrzębiu odbędą się w niedzielę 23 czerwca, początek  o godz. 16.

– Świętojanki są imprezą coroczną organizowaną nad zalewem, gdzie obrzęd puszczania wianków i zabawa przy ognisku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców gminy, ale również przyjezdnych gości. Gwiazdą tegorocznej imprezy nad zalewem będzie zespół disco polo After Party, który  zaprezentuje swoje największe hity takie jak: „Nie daj życiu się” czy „Ona lubi pomarańcze”, a na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna z zespołem do późnych godzin wieczornych – zachęcają organizatorzy.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Klub Sportowy Jastrząb uroczyście świętował jubileusz 20-lecia. Był piłkarski turniej, mecz juniorów z oldboyami, odznaczenia i podziękowania dla najbardziej zasłużonych. W sobotnich uroczystościach uczestniczyli sportowi...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze