Złodziej miał pecha, trafił na policjanta.

W czasie zakupów zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Chwilę za nim szedł, a gdy ten z kilkoma pudełkami sprzętu AGD wybiegł ze sklepu omijając kasy, od razu za nim pobiegł. Okazało się, że 33-latek chciał okraść sklep. Trafił jednak na kom. Pawła Kryczkę ze Sztabu Policji KWP zs. w Radomiu, który robił zakupy w tym samym sklepie.

Wczoraj kom. Paweł Kryczka ze Sztabu Policji KWP zs. w Radomiu robiąc zakupy w jednym ze sklepów przy ul. Wierzbickiej w Radomiu zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę, który trzymał w rękach kilka pudełek drobnego sprzętu AGD. W pewnej chwili mężczyzna wybiegł ze sklepu. Policjant od razu pobiegł za nim i go dogonił. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w czasie której policjant odzyskał skradziony sprzęt. Mężczyzna wyrwał się i zaczął uciekać.

Jednak nie na długo. Policjant zawiadomił o zdarzeniu dyżurnego radomskiej jednostki. W tym czasie na miejsce przyjechał patrol ochrony oraz patrole Policji. Kom. Kryczka opisał dokładnie wygląd sprawcy kradzieży, który skrył się między blokami. W kilka chwil później 33-latek siedział już na tylnej kanapie policyjnego radiowozu. Mężczyzna został ukarany mandatem za kradzież.

ZP KWP

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbradziej popularne

Najnowsze

Pracownicy komunalnego wydziału zadbali o zimowe legowiska dla jeży. Te schronienia przed mrozem przygotowano na terenie parków w Szydłowcu.   Te specjalne miejsca zimowania dla...
Magistracki kalendarz na rok przyszły, ozdobią stare przedstawiające nasze miasto fotografie i zdjęcia sołectw, wchodzących w skład gminy Szydłowiec. - Podobnie jak w latach poprzednich,...

Popularne w ostatnich dniach

Najnowsze komentarze